Projektowanie stron - pakiet Biznes Pro

 

Dobra strona internetowa musi być przede wszystkim skuteczna - a więc nie tylko dobrze się prezentować ale, co najważniejsze - przynosić jej właścicielowi wymierne zyski. Nasze strony to potrafią gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tak przygotujemy witrynę aby zarówno jej treść, nawigacja jak i grafika była idealnie dopasowana do profilu Twojej działalności oraz preferencji potencjalnych klientów.

 

Wyróżnij się spośród tysięcy - HTML5, CSS3, JQuery

 

Animowane elementy, płynne przejścia, przyciągające uwagę efekty graficzne - to wszystko sprawia, że  strona wyróżnia się spośród innych i zapada w pamięć. Delikatnie animowane tło (brawanastojaco.pl), ciekawe efekty galerii (kamanbudownictwo.pl), pokazy slajdów (staneckem.pl) - to wszystko nadaje stronie nowoczesności i atrakcyjności. Jednocześnie też nie przytłacza i nie zaciemnia najważniejszego - treści którą chcemy zaprezentować użytkownikom (nie popełniamy błędu wielu naszych konkurentów - nie tworzymy stron tak przeładowanych animacjami i efektami, że aż... bezużytecznych).

 

Twoje zdanie jest najważniejsze

 

Nasze już prawie 8-letnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie serwisów idealnie dopasowanych do potrzeb ich użytkowników. Wiemy jakie elementy, kolorystyka, funkcje są pozytywnie postrzegane przez użytkowników a jakie ich odstraszają. Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi trendami ale też ślepo za nimi nie podążamy. Co najważniejsze jednak - nie narzucamy swojej wizji ani pomysłów - to zdanie naszych klientów liczy się najbardziej.

 

Responsywny szablon  - pozwól się odnaleźć.

 

Pomimo coraz wyższej rozdzielczości ekranów, jakie montuje się w nowoczesnych smartfonach i tabletach,  nie pozwalają nam jednak one wygodnie korzystać z dotychczasowych witryn internetowych. Wszystkie przyciski, czcionki, elementy interfejsu będą po prostu niewygodne w obsłudze na  niewielkim, dotykowym wyświetlaczu. Rozwiązaniem tego problemu jest responsywność, czyli zaprojektowanie szablonu strony, który będzie dostosowywał się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlany  (a więc wszystkie elementy będą czytelne, łatwe w nawigacji  i to bez przewijania strony na boki).

 

Świetnym przykładem jest serwis platanina.com - możemy w nim dowolnie zmienić wielkość okna, a strona zawsze płynnie dostosuje się do wielkości naszego ekranu.

 

Jakie korzyści  przynosi własna strona www?

 

 • Poprawia wizerunek firmy oraz marki
  Pierwsze wrażenie jest ważne także w Internecie - profesjonalna strona świadczy o firmie.
 • Ułatwia klientowi zapoznanie się z ofertą
  Posiadając stronę nie jesteśmy ograniczeni czasem ani ilością miejsca - możemy zamieścić dowolną ilość informacji, zdjęć, dokumentacji, a nawet filmów prezentujących nasze usługi czy produkty.
 • Umożliwia nieograniczony geograficznie zakres działania
  Żadna inna forma reklamy nie jest w stanie równać się z zasięgiem Internetu - Twoja oferta ma szansę dotrzeć do każdej osoby mającej dostęp do sieci.
 • Informacje są dostępne dla użytkowników przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  A więc zawsze, gdy tylko będą ich szukać. Strona internetowa to nie reklama w telewizji, gdzie o obejrzeniu jej decyduje głównie przypadek. Gdy ktoś odwiedza Twoją stronę znaczy, że jest zainteresowany jej treścią i znajdzie ją zawsze wtedy, gdy będzie tego potrzebował.
 • Jest to bardzo tania forma promocji w porównaniu z innymi metodami (TV, prasa, radio, ulotki).
  Nieważne, pod jakim względem będziemy je porównywać - wszystkie czynniki takie, jak skuteczność, zasięg czy opłacalność zawsze wskazują na korzyść Internetu.

 

Nasza oferta obejmuje:

 

 • Wykonanie strony wg. indywidualnej specyfikacji i potrzeb klienta
 • Zamieszczenie na niej wszystkich materiałów dostarczanych przez klienta (tekstów, zdjęć, opisów itp.).
 • Nielimitowana liczba podstron! (dowiedz się więcej »
 • Prosty system zarządzania treścią (CMS) (dowiedz się więcej »)
 • Konto pocztowe Gmail o pojemności 15GB w Twojej domenie (np. kontakt@twoja-strona.pl) (dowiedz się więcej »)
 • 3 lata gwarancji
 • 30 dni wsparcia technicznego premium (pomoc przy obsłudze strony, szkolenia itp.)
 • Wsparcie techniczne przez e-mail przez cały okres utrzymywania strony na naszych serwerach.
 • Domena .PL i utrzymanie strony na naszych serwerach (hosting) - przez rok GRATIS!

 

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

 

Dowiedz się więcej:

Jak wygląda proces zamawiania i tworzenia strony? 

Co wpływa na ostateczną cenę strony?

 

 

 

 
Facebook