Pozycjonowanie stron

Już prawie 90% Polaków korzysta z wyszukiwarki firmy Google i nie zanosi się, aby ktokolwiek mógł zagrozić jej pozycji. Oferujemy Państwu usługę pozycjonowania, czyli takiego promowania strony w Internecie, aby osiągnęła jak najwyższe pozycje w rankingu wyszukiwarek.

 

Innymi słowy: Jeśli prowadzisz sklep komputerowy to zrobimy wszystko, aby po wpisaniu w wyszukiwarkę "tanie komputery" na którymś z pierwszych wyników pojawiła się Twoja strona a nie np. konkurencji.

 

Co zyskujesz?

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach to nie tylko pusty prestiż. To realny wzrost zainteresowań Twoją stroną, który bezpośrednio przekłada się na zwiększenie liczby klientów. Nawet najlepiej wykonana strona z doskonale przygotowaną ofertą nic nie da, jeśli użytkownicy nie będą w stanie jej odnaleźć. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu na stronę nie trafiają przypadkowe osoby, a wyłącznie takie, które są zainteresowane konkretnie naszą ofertą.

 

Czy to jest naprawdę potrzebne?

Na to pytanie niech odpowie prosta statystyka - różne badania preferencji użytkowników obrazują nam, jak zachowują się internauci szukający potrzebnych im informacji. Ponad 70% z nich przy pierwszym wyborze klika 4 pierwsze pozycje, które wyświetla wyszukiwarka Google.
Znamiennym jest też fakt, że na drugą stronę wyników wyszukiwania (drugą dziesiątkę) przechodzi już tylko 50% użytkowników, a na trzecią - 30%! Ilustruje to poniższy wykres:

Wniosek nasuwa się sam:  Jeśli Twoja strona wyświetla się poza pierwszą trzydziestką wyników wyszukiwania, bardzo niewielki odsetek internautów znajdzie ją i odwiedzi!

 

 

Ile to kosztuje?

Pozycjonowanie to trudny i czasochłonny proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Ilość czynników wpływających na proces pozycjonowania jest bardzo duża i z tego powodu żadna odpowiedzialna firma nie jest w stanie w 100% zagwarantować uzyskania konkretnej pozycji.

 

Dlatego też, aby uczciwie podchodzić do naszych klientów podejmujemy się pozycjonować ich strony całkowicie za darmo tak długo, aż nie osiągną ustalonych pozycji w wynikach wyszukiwania. Opłaty zaczynamy pobierać dopiero po spełnieniu tego warunku. Oznacza to, że płacicie Państwo wyłącznie za efekty naszej pracy, która przekłada się bezpośrednio na wzrost liczby odwiedzin.
Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i przedstawiamy wyceny dla każdego z pozycjonowanych słów kluczowych.

 

 
Facebook