• Ekran panelu administracyjnego
    Ekran panelu administracyjnego

Systemy CMS


Systemy zarządzanie treścią (CMS) stały się jednym z kamieni milowych tworzenia stron www. Dzięki nim praktycznie każdy użytkownik jest w stanie własnoręcznie prowadzić i aktualizować swoją stronę internetową. Nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy, znajomości technologii HTML, CSS, PHP, Java, MySQL… Nie potrzeba też zatrudniać kadry informatyków ani płacić zewnętrznym firmom za każdą, nawet drobną, zmianę na stronie. Od teraz wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu i… to wszystko :)

 

Spośród wielu istniejących na rynku aplikacji, służących do tego celu, takich jak Joomla, Wordpress wybraliśmy rozwiązania firmy OpenSolution. Kierowały nami proste przyczyny: Nasi klienci potrzebowali narzędzia, które będzie na tyle rozbudowane, aby swobodnie zarządzać nawet rozbudowaną stroną firmową, a jednocześnie na tyle proste, aby jego obsługa nie wymagała kosztownych szkoleń albo nawet wertowania grubych podręczników. To wszystko posiada w sobie Quick.Cms - system prosty, intuicyjny, lekki o niesamowitych wprost możliwościach modyfikacji.

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną wersję tego systemu posiadającą dodatkowo: rozbudowany edytor tekstu, formularz kontaktowy, dodatkowe rodzaje menu, galerię zdjęć, zintegrowaną instrukcję obsługi oraz wiele drobnych udoskonaleń usprawniających codzienną pracę. Więcej o naszym systemie CMS >>

 

Zajmujemy się wdrażaniem, modyfikacjami oraz tworzeniem szablonów dla systemu Quick.Cms oraz sklepów internetowych opartych o skrypt Quick.Cart.

 
Facebook