Informacje

Własne konto pocztowe

Naszym klientom zakładamy konto pocztowe z adresem wybranej domeny (np. kontakt@twoja-domena.pl) w serwisie Gmail. To, co wyróżnią tą pocztę od konkurencji to:


   Mniej spamu

Nie lubisz spamu? Gmail blokuje niechciane reklamy, zanim zdołają one dotrzeć do Twojej skrzynki odbiorczej.

  

   Mnóstwo miejsca
Ponad 15GB wolnego miejsca i ciągle rośnie!

  

   Zintegrowany antywirus
Miej zawsze pewność, że żadna niebezpieczna wiadomość nie zainfekuje Twojego komputera!

  

   Wyszukiwanie
Gmail'a możesz błyskawicznie przeszukiwać, aby odnaleźć dokładnie tę wiadomość, której potrzebujesz.

 

   Etykiety, filtry
Etykiety służą do porządkowania poczty. Każdy e-mail może mieć kilka etykiet, więc nie musisz wybierać konkretnego folderu dla wiadomości.

 

   Grupowanie w wątki
Wiadomości są grupowane oddając cały wątek rozmowy, dzięki czemu zawsze widzisz je w kontekście.

 

   Bezpieczeństwo
Tak samo jak strony banków internetowych, Gmail używa szyfrowania HTTPS, co gwarantuje bezpieczeństwo Twojej poczcie.

 

   Mobilność
Bez względu na to, jaką masz komórkę, możesz na niej sprawdzać pocztę w Gmailu.

 

   Uniwersalność
Masz już inne konto pocztowe? Gmail umożliwia pobieranie poczty z twoich starych kont abyś wszystkie wiadomości miał zawsze dostępne z jednego miejsca!

« powrót

 

Aliasy pocztowe

Masz już swoje konto pocztowe i nie chcesz innego? Dzięki aliasowi możesz przypisać dotychczasowemu kontu adresy w swojej domenie. Na przykład twoje rzeczywiste konto marek@interia.pl będzie otrzymywało listy kierowane na adres marek@twoja-domena.pl.

« powrót

 

Nielimitowana liczba podstron

Bardzo często inne firmy ograniczają liczbę podstron do 3-5 szt. i za dodanie kolejnych każą sobie płacić dodatkowe pieniądze. Korzystając z naszych narzędzi nie ograniczamy Tobie liczby podstron, jakie możesz utworzyć! Np. wykupując szablon, na którym są standardowo 5 podstrony, możesz za pomocą naszego panelu administracyjnego dodać kolejne. Prosto szybko i wygodnie!

« powrót

 

Utworzenie interaktywnej mapy

Chciałbyś, aby Twoi klienci nie mieli problemu z dotarciem do Twojej firmy? Czytelna, interaktywa mapa bezbłędnie wskaże im właściwy adres:

« powrót

 

Usługi dodatkowe

Przy dokonywaniu zamówienia masz możliwość wybrania dodatkowych usług do Twojej strony:


 

Uzupełnienie treścią dodatkowych stron - Przy zamówienie pakietu Biznes Starter zamieszczamy przesłane przez klienta teksty na trzech podstronach (Np. O firmie, Nasza oferta, Kontakt). Nasz system CMS jest niesamowicie prosty w obsłudze i samemu możesz dodać kolejne podstrony. Jeśli jednak chciałbyś zaoszczędzić swój czas, za niewielką opłatą zamieścimy za Ciebie wszystkie przesłane materiały na 7 kolejnych podstronach (np. przy rozbudowanej ofercie), a dodatkowo umieścimy logo Twojej firmy w formie graficznej oraz utworzymy interaktywną mapę z siedzibą firmy. Dostosujemy także grafikę szablonu do tematyki Twojej strony.

 

Wstępne pozycjonowanie - aby twoja strona była na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach (w tym Google), dopiszemy ją do katalogów internetowych, przeprowadzimy audyt treści strony pod kątem optymalizacji oraz uzupełnimy pola SEO w systemie CMS (na 7 najważniejszych podstronach). Im wyższa twoja pozycja w rankingu wyszukiwarek tym większa liczba odwiedzin strony.

 

Uzupełnienie strony treścią + wstępne pozycjonowanie - obie powyższe usługi w niższej cenie.

« powrót

 

 

 
Facebook