O nas

Jesteśmy sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, złożoną z ludzi młodych, kreatywnych i w pełni zaangażowanych w realizowane projekty. Wytrwale dążymy do wyznaczonych nam celów, pamiętając przy tym, że każdy klient ma indywidualne potrzeby i wymagania. Internet od zawsze był naszą pasją i inspiracją, dlatego każdy zlecony projekt traktujemy jako jedyne w swoim rodzaju wyzwanie.

 

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowej obsługi związanej z funkcjonowaniem firmy w globalnej sieci. Możemy Państwu zaoferować usługi w zakresie:

 

  • Marketingu w Internecie
  • Projektowania stron WWW
  • Opieki technicznej nad witrynami

 

Dlaczego właśnie z nami warto współpracować?

 

1. Profesjonalne wykonanie jest dla Ciebie ważne

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz profesjonalnie wykonaną i estetyczną stronę internetową. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, więc dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były zawsze świadczone na najwyższym poziomie.

 

2. Liczysz na szybką realizację zlecenia

Dzięki doskonałej organizacji pracy i wysokiej specjalizacji naszych pracowników jesteśmy w stanie wykonać zlecone nam zadanie w bardzo krótkim czasie. Średni czas wykonania strony od podstaw, wynosi u nas zaledwie 7 dni roboczych.

 

3. Cenisz prostotę obsługi systemu

U nas otrzymasz w standardzie (bez dodatkowych opłat!) intuicyjny i prosty w obsłudze system zarządzania treścią (CMS). Administracja stroną nie sprawi problemu nawet początkującym osobom, którym z pomocą przychodzi wbudowana instrukcja obsługi oraz edytor WYSIWYG, który umożliwia formatowanie tekstów bez znajomości języka HTML (edycja odbywa się podobnie jak w programie Word). Dodawanie stron i podstron nigdy nie było tak łatwe. Sprawdź a przekonasz się, że to prawda! więcej >>

 

4. Szukasz uczciwej i przejrzystej oferty
Zapewniamy naszym klientom proste i przejrzyste zasady korzystania z naszych usług. Nasza oferta nie posiada ukrytych opłat ani niekorzystnych zapisów regulaminu które narażałyby klienta na dodatkowe koszty.

 

5. Potrzebujesz wydajnych i stabilnych serwerów

Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasze strony stawiamy na jednych z najlepszych serwerów w Polsce, należących do firmy kei.pl. Kilka łącz do niezależnych operatorów, awaryjne systemy zasilania, oraz codzienna kopia bezpieczeństwa gwarantują niezawodność i szybkość działania Twoich stron.

 

6. Chcesz być widoczny w wyszukiwarkach

Nasze strony posiadają szereg elementów wspomagających pozycjonowanie, takich jak możliwość definiowania elementów meta (tytuł strony, opis strony i słowa kluczowe) dla każdej podstrony. Bardzo istotną zaletą jest kod napisany zgodnie ze standardem XHTML 1.1, w którym zostały odpowiednio ustawione nagłówki np. dla nazw stron, pozycje menu zawarte w odpowiednich znacznikach. Dzięki temu najważniejsze elementy strony są wyróżnione nie tylko dla użytkowników, ale także dla wyszukiwarek.

 

7. Szukasz szybkiego narzędzia

Stosowanie się do standardów nie jest tylko sztuką dla sztuki. Kod HTML nie jest rozbudowany, ponieważ wygląd jest uzyskany za pomocą styli CSS, które dzięki właściwej strukturze strony mogą być niewielkiej objętości. Optymalnie napisane skrypty są szybkie, niepotrzebne skrypty nie są ładowane, generowane są miniaturki obrazków, a często wykorzystywane dane są cachowane. Strony, więc ładują się szybciej po stronie przeglądarki, a serwery mogą odetchnąć z ulgą.

 

 
Facebook