Jak zamawiać?

 

1. Na stronie z wybranym wzorem graficznym kliknij przycisk

 

2. Zostaniesz przeniesiony na stronę koszyka, na której będzie wyszczególniona wybrana przez Ciebie oferta. Jeśli wszystko jest poprawne kliknij 

 

3. Na stronie "Zamówienie" podaj swoje dane oraz nazwę firmy wraz z numerem NIP jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT.

 

W polu:

Wpisz nazwę adresu, pod jakim Twoja strona będzie dostępna w sieci wraz z wybraną domeną oraz opcjonalnie nazwę adresu e-mail, jeśli chcesz, aby został utworzony.

 

4. Na tej stronie możesz także wybrać usługi dodatkowe np. "wstępne pozycjonowanie" itp.

 

5. System wyliczy i poda cenę brutto usługi. Teraz wystarczy tylko zaznaczyć pole "Akceptuje warunki regulaminu" i kliknij na "Wyślij zamówienie":

 

6. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 30 minut (zamówienie złożone w godzinach od 9:00 do 16:00 w dniach roboczych), i prześle potwierdzenie zamówienia wraz z numerem konta do wpłaty.

 

7. Po zaksięgowaniu płatności (lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu), w ciągu 24 godzin Twoja strona z pakietu Tanie Strony Internetowe (Starter) jest zamieszczona w sieci a my przesyłamy Tobie login i hasło do panelu administracyjnego. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą także w sprawie przesłania materiałów (opisów oferty, danych firmy, zdjęć), jakie zostaną zamieszczone na stronie.

 
Facebook