Filmowanie i fotografowanie z drona

Potrzebujesz wyjątkowych ujęć z organizowanych przez Ciebie uroczystości i wydarzeń? Niesamowite kadry z zawodów sportowych? Zdjęcia i filmy wykonane profesjonalnym dronem, przez licencjonowanych operatorów gwarantują niesamowite ujęcia a efekt prac długo zapada w pamięci odbiorców.

 

Bezpieczeństwo

Jako jedni z nielicznych posiadamy świadectwo kwalifikacji UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Dzięki temu wykonane przez nas materiały można nie tylko legalnie wykorzystywać ale też gwarantuje to bezpieczeństwo lotu i wszystkich osób (nawet jeśli ktoś bez uprawnień posiada ubezpieczenie OC na drona to nie obowiązuje ono w komercyjnych lotach).

 

Do czego można wykorzystać drona?

  • Inwestycje - klienci kupują oczami a film z drona to nie tylko świetny sposób sprzedaży ale także pokazanie już wykonanych inwestycji w swoim portfolio.
  • Imprezy / wydarzenia sportowe - dzięki lotniczym ujęciom nawet małe wydarzenia zyskują wyższą rangę i sprawiają wrażenie profesjonalnej organizacji.
  • Śluby / Wesela - niesamowite ujęcia plenerowe czy wyjście z kościoła nagrywane z powietrza uatrakcyjnią każdy film ślubny.
  • Sprzedaż nieruchomości - jeśli działka/dom znajduje się w atrakcyjnej okolicy to zdecydowanie warto wyeksponować ten atut.

 

 

Przykładowy film wykonany naszym dronem

Model Phantom 3 Professional potentata rynku dronów - firmy DJI. Profesjonalna kamera nagrywająca w jakości UltraHD 4K (Matryca Sony EXMOR 1/2.3”) z precyzyjną stabilizacją którą zapewnia 3-osiowy gimbal.

 

 

 
Facebook