Referencje

Po ponad 8 latach współpracy mogę z czystym sumieniem polecić firmę Aniwo jako sprawdzonego i solidnego partnera. Wyszkolona kadra, rzetelne wykonywanie obowiązków, uczciwe podejście do współpracy to cechy którymi wyróżnia się firma Pana Krzysztofa.

Adam Soczewka
ASONE Inwestycje Budowlane
 

 

Jestem bardzo zadowolony z finalnego efekty powierzonego zlecenia. Wzorowy kontakt, bardzo duża elastyczność współpracy, wysokie kompetencje firmy, duża praktyka i doświadczenie w realizacji projektu. Doradztwo w czasie realizacji na najwyższym poziomie. Cena adekwatna do zleconego projektu. Prawidłowa obsługa i kontakt również po zakończeniu zlecenia i wystawieniu faktury. Będę w przyszłości korzystał z biura Aniwo, jak również polecał zainteresowanym. Życzę powodzenia w rozwoju oraz wielu nowych kontraktów.

Karol Dłubak 

 

Szczerze polecamy Agencję Interaktywną ANIWO jako rzetelnego i kreatywnego wykonawcę, który stworzył nową szatę graficzną naszej strony internetowej. Nie poprzestał jednak na tym - w ramach prac, z własnej inicjatywy Firma Aniwo wykonała aktualizację strony pod względem technicznym i wykonała wiele innych czynności, ulepszających działanie strony w ramach jednej usługi.

Jakość wykonanej pracy jest bardzo dobra i z satysfakcją przyjęliśmy efekt końcowy.

 

Jadwiga Willa-Staniszewska

Agencja Reklamowa ATIKA

  

Polecam wszystkim tym, którzy zakładają stronę internetową/sklep internetowy Agencję Interaktywną Aniwo!!! Zespół z Aniwo cechuje profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do klienta, dają cenne rady i wskazówki, a atmosfera przy współpracy pozostaje serdeczna i przyjazna. Szczerze polecam.

 

Jakub Ryba - sklep detektywistyczny Tajniak.com.pl

 

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością mogę zarekomendować firmę Aniwo, jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę rozwiązań internetowych. Wysoki poziom wiedzy fachowej, oraz jakość obsługi mojego zlecenia, świadczą o wysokim profesjonalizmie. Z całą świadomością polecam firmę Aniwo jako sprawdzonego i sumiennego wykonawcę projektów internetowych.

 

Cake Studio

Agnieszka Pazdyka

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tak rzetelną i sprawną firmą, jaką jest Aniwo.pl
Nasze konsultacje i rozmowy przeprowadzane były rzeczowo i kulturalnie.
Wszelkie wątpliwości projektowe natychmiast wspólnie rozwiązywaliśmy.
Zawsze mogłem i mogę liczyć na radę i pomoc.

 

Polecam.  Andrù Sokol

 

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z pracownikami Agencji Interaktywnej Aniwo. Zaprojektowali dla mnie stronę internetową www.psychologwarszawa.biz.pl Doceniam ich zaangażowanie, otwartość na sugestie klienta, uczciwość, dobre wyczucie estetyczne, kreatywność, wysoką kulturę osobistą i umiejętność łatwego komunikowania się z klientem.

Serdecznie polecam Agencję Aniwo jako dobrego twórcę i wykonawcę stron internetowych.

 

Violetta Wróblewska 

psycholog, psycholog biznesu, terapeuta, coach i nauczyciel akademicki

 

Bardzo fajna ekipa budująca strony. Młodzi, z pomysłami i energią jaką brakuje wielu podobnym firmom. Dziękuję za profesjonalne podejście, trafne spostrzeżenia i pomysły przekraczające wszelkie bariery.

 

MOTORSTAR - Importer Skuterów AGM w Polsce.

 

Niniejszym pragnę polecić firmę Aniwo z siedzibą w Gnieźnie, jako profesjonalistę w tworzeniu stron internetowych. Firma wykonała dla nas nowoczesną, funkcjonalną i ładną graficznie stronę internetową. Współpraca z wykonawcą przebiegała bez zastrzeżeń, ze wszystkich zadań wywiązali się sumiennie i terminowo. Mogliśmy liczyć na fachowość i elastyczność, a także uwzględnienie zmian wynikających z naszych życzeń. Wyrażam duże zadowolenie z jakości wykonania oraz poziomu obsługi.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Aniwo jako solidnego partnera.

 

Jakub Szwałek - DendroAlp

  

Duża elastyczność w relacjach biznesowych. Rzeczowe podejście do współpracy. Chwalę sobie szybkie podejmowanie prac, nad kolejnymi zleceniami. Obsługa strony na wysokim poziomie.

 

Łukasz Kopała - redaktor naczelny serwisu Kinomovie

 

Współpraca z Agencją Interaktywną Aniwo przebiegała wzorowo. Zostały zrealizowane wszystkie wstępne założenia projektu. Po zakończeniu projektu można liczyć na dodatkowe wsparcie. 


adw. Rafał Winiarek - Kancelaria Adwokacka Winiarek & Wspólnicy

 

"Agencja Interaktywna Aniwo" zrealizowała w stu procentach założenia, które przyjęliśmy myśląc o stronie internetowe naszej firmy. Na szczególną uwagę zasługuje połączenie dość rzadkiej dziś cechy, a mianowicie krótkiego czasu realizacji zlecenia połączonego z wysoką jakością usługi. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Aniwo wsłuchuje się w głos klienta i nie pozostawi go samego po wykonaniu pracy.

Z poważaniem
Jacek Rychlewski
Agencja Artystyczna
Brawa NA Stojąco

 

Agencja Interaktywna ANIWO wykonała  na moje zlecenie stronę internetową www.ubeauty.pl. Zlecenie zostało zrealizowane profesjonalnie i terminowo. Strona prezentuje się dobrze zarówno pod względem wizualnym jak i  funkcjonalności. Obsługę podczas realizacji oraz pomoc po uruchomieniu strony oceniam bardzo pozytywnie. Polecam usługi firmy ANIWO, która dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner.

 

Pozdrawiam serdecznie

Anna Piaszczyńska

 

Jesteśmy zadowoleni z Państwa usług. Zarówno z jakości jak i czasu realizacji oraz dobrego kontaktu w przypadku problemów. Również koszty usługi są przystępne. Chcielibyśmy aby nasza współpraca układała się dalej pomyślnie.

 

Maria Urynowicz

Gimnazjum w Bogutach

 

"Nasza współpraca z Aniwo przy tworzeniu i aktualizacji strony internetowej przebiega pomyślnie. Strona jest stabilna, tworzenie nowych artykułów, zakładek i podstron nie sprawia problemów, dodatkowo należy wyróżnić dobry kontakt z agencją. Polecam."

Z poważaniem

Dyrektor Przedszkola

Teresa Popielarz

 

Polecam Agencję Interaktywną Aniwo - korzystne ceny, szybka realizacja oraz bardzo miła i fachowa obsługa.

Anna Tkaczyńska

Biuro tłumaczeń - Der, Die, Das

 
Facebook