Reklama internetowa

Zajmujemy się kompleksową kampanią marketingową firm w Internecie. Prowadzimy kampanie reklamowe stron i sklepów internetowych oraz doradzamy w kwestiach formalno-prawnych Twojego e-biznesu.

 

Google jest obecnie najczęściej wybieraną wyszukiwarką wśród polskich użytkowników, jej udział w rynku szacuje się na ponad 92%! Gwarantuje to dotarcie do najszerszej grupy klientów w internecie.

 

Dlaczego właśnie reklama Google AdWords?

 

W tradycyjnej reklamie, a także większości form on-line reklamy są po prostu wyświetlane szerokiej grupie odbiorców. Reklamy Google AdWords są kierowane z uwzględnieniem konkretnych zainteresowań odbiorców.

 

Reklamy docierają do użytkowników właśnie wtedy, gdy poszukują oni produktu lub usługi reklamodawcy.


 

 


 

Ponieważ program Google AdWords zapewnia tak wysoki poziom elastyczności i kontroli, jest on szczególnie skutecznym narzędziem marketingowym, ponieważ Twoją stronę odwiedzają wyłącznie osoby zainteresowane daną ofertą a nie przypadkowi internauci.

 

Ile to kosztuje?

 

W modelu cenowym CPC w programie Google AdWords reklamodawcy płacą za kliknięcia reklam, a nie za wyświetlenia. Jeżeli reklamy reklamodawcy zostaną wyświetlone 50 razy, a uzyskają pięć kliknięć, reklamodawca poniesie koszt tylko za te pięć kliknięć. Mało tego - to Ty sam decydujesz ile chcesz płacić za kliknięcie i przejście klienta na Twoją stronę!

 

Przez cały ten czas będziemy wnikliwie analizować postępy kampanii, aby optymalizować jej ustawienia. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zainwestowane środki będą efektywnie wykorzystywane i przyniosą spodziewane efekty. 

 

 
Facebook