Sklepy internetowe

Dla wymagających klientów zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem profesjonalnych sklepów internetowych opartych o silniki Quick.Cart oraz Prestashop. Tworząc nasze projekty najpierw staramy się poznać potrzeby klienta, branżę którą się zajmuje oraz, co najważniejsze, grupę docelową do której będzie kierowana oferta.

 

Indywidualne podejście jest niezbędnym warunkiem, aby dobrze przygotowany sklep internetowy spełnił swoje najważniejsze zadanie: zaczął przynosić wymierne korzyści jego właścicielowi! Tylko takie podejście gwarantuje osiągnięcie sukcesu.
Już teraz, dla niektórych naszych klientów, sprzedaż za pośrednictwem Internetu stała się główną gałęzią działalności!

 

W naszej pracy wykorzystujemy, w zależności od potrzeb, różne silniki sklepów:

 

Quick.Cart - idealne rozwiązanie dla sklepów z niewielką oraz średnią ilością produktów. Proces zakupów został tu uproszczony do minimum - nie wymaga logowania się, a sam sklep jest wyjątkowo prosty w obsłudze i przejrzysty. Dzięki temu kupujący który nawet bardzo rzadko korzysta z internetu nie będzie miał najmniejszych problemów z jego obsługą.

 

Prestashop - Rozbudowany system, o ogromnych możliwościach konfiguracji. Ten skrypt natomiast idealnie sprawdzi się w sklepie z dużą ilością, bardzo zróżnicowanych produktów. Zawiera systemy zarządzania sprzedaży, obsługi przeliczania walut, wielojęzyczność, rozbudowane moduły dodatkowe oraz bogaty system statystyk. To wszystko czyni z Presty jeden z najlepszych dostępnych obecnie tego typu skryptów, daleko wyprzedzając przestarzałe już obecnie rozwiązania takie jak osCommerce czy Zen-Cart.

 

Przykłady wykonanych przez nas sklepów znajdą Państwo w dziale Realizacje.
 

 
Facebook