Proces zamawiania i tworzenia strony

Proces zaprojektowaniem i wykonaniem przez nas strony internetowej wygląda następująco:

(Jak zamawiać strony z pakietu starter opisujemy na osobnej stronie »)

 

 1. Wywiad z klientem i ustalenie ceny
  W pierwszej kolejności staramy się poznać potrzeby klienta, jakie ma wymagania co do funkcjonalności i wyglądu strony. Z góry ustalane są także wszystkie koszta jakie klient będzie musiał ponieść.
 2. Zamówienie usługi
  Jeśli oferta zostaje zaakceptowana prosimy o wysłanie zamówienia w formie wiadomości e-mail z danymi Państwa firmy na którą będzie wystawiona faktura VAT. W odpowiedzi przesyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji wraz z numerem konta do przesłania zaliczki (ok. 30%) która będzie pokrywać nasze pierwsze koszta (rezerwację domeny, hosting itp.)
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaje wystawiona i przesłana zaliczkowa faktura VAT
  uwzględniająca wpłaconą zaliczkę.
 4. Szczegółowo omawiamy każdy aspekt strony, jej wyglądu, adresu domeny, treści podstron, docelowej grupy klientów, wersji językowych, sposobu przesłania materiałów (tekstów, zdjęć, dokumentów) które zostaną zamieszczone na gotowej stronie. Na tym etapie, korzystając z naszej wiedzy,  staramy się doradzić jak najlepszą koncepcję - niemniej ostatnie zdanie zawsze pozostawiamy w gestii klienta.
 5. Projektowanie szablonu
  Zgodnie z ustaleniami i wytycznymi klienta przygotowywany jest projekt witryny. Jeśli klient wnosi jakieś poprawki zostają one uwzględnione w tworzonym projekcie.
 6. Kodowanie strony
  Gdy szablon zostaje zaakceptowany przez klienta przystępujemy do kodowania strony czyli stworzenia już w pełni działającej witryny internetowej. Zamieszamy na niej wszystkie materiały (teksty, zdjęcia, dokumenty itp.) dostarczone przez klienta.
 7. Odbiór gotowej witryny
  Przedstawiamy w pełni działającą stronę postawioną na roboczym adresie www. Po jej zaakceptowaniu, wgrywana jest na docelowy adres oraz wystawiamy końcową fakturę VAT.
  (w przypadku gdy strona ma znajdować się na zewnętrznym serwerze klienta zostanie ona wgrana dopiero po opłaceniu faktury)
 
Facebook