§4 Polityka ochrony danych osobowych

Szanujemy prawo do prywatności każdego z naszych klientów i dlatego zbieramy tylko dane niezbędne do realizacji umowy oraz udzielaniu niezbędnych informacji. Jednocześnie zapewniamy, że są one należycie chronione i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.


Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem danych czyli podmiotem zarządzającym powierzonymi danymi jest firma Aniwo Krzysztof Wójcik (zwanym dalej Aniwo.pl).

 

Jakie dane i w jakim celu są zbierane?

Dane jakie przechowujemy to dane przekazywane w mailu lub formularzu na stronie, niezbędne do wystawienia faktury VAT oraz dane umożliwiające kontakt (e-mail i numer telefonu) celem odpowiedzi na zadane pytania oraz wykonania zamówionej usługi. Są one przechowywane przez okres wymagany przepisami polskiego prawa.

Nasza strona internetowa wykorzystuje ciasteczka, które służą do identyfikacji Twojej przeglądarki w celach analitycznych. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych (wiecej informacji).

 

Czy udostępniamy Twoje dane osobowe innym podmiotom?

Tak, ale tylko zaufanym partnerom w przypadku gdy wynika to wprost z konieczności realizacji usługi (rozliczenia księgowe, analityka danych, podwykonawcy, kampanie marketingowe, usługi płatnicze, audytowe, hostingowe, pocztowe), oraz organom państwowym posiadającym odpowiednie uprawnienia.

Nie przekazujemy danych podmiotom wysyłającym niechciane reklamy czy niezamówione informacje handlowe (spam).

 

Jak uzyskać więcej informacji o powierzonych danych?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub poczty e-mail: bok@aniwo.pl aby dowiedzieć się jakie dane są przechowywane oraz w celu ich aktualizacji, przeniesienia lub usunięcia.

 

Podstawa prawna:

Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 
Facebook